ECS-100AX-640
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-100AX-640 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-100AX-640
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka OSC XO 64.000MHZ TTL PC PIN
Podatkovni listi: ECS-100AX-640.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-100AX-640
Številka dela ECS-100AX-640 Proizvajalec ECS Inc. International
Opis OSC XO 64.000MHZ TTL PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61666 pcs Podatkovni list ECS-100AX-640.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm) Serija ECS-100X
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Izhod TTL
Druga imena ECS100AX640
X959
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 64MHz
natančen opis 64MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Tok - Supply (Max) 70mA