ECS-2100AX-147.4
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-2100AX-147.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-2100AX-147.4
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL PC
Podatkovni listi: ECS-2100AX-147.4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-2100AX-147.4
Številka dela ECS-2100AX-147.4 Proizvajalec ECS Inc. International
Opis OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL PC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75162 pcs Podatkovni list ECS-2100AX-147.4.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija ECS-2100X
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Izhod HCMOS, TTL
Druga imena ECS2100AX147.4
XC1165
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 14.7456MHz
natančen opis 14.7456MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Tok - Supply (Max) 25mA