ECS-75SMF45A30B
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-75SMF45A30B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-75SMF45A30B
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka MONO XTAL 45MHZ 4P 3DB SMD
Podatkovni listi: ECS-75SMF45A30B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-75SMF45A30B
Številka dela ECS-75SMF45A30B Proizvajalec ECS Inc. International
Opis MONO XTAL 45MHZ 4P 3DB SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7234 pcs Podatkovni list ECS-75SMF45A30B.pdf
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija ECS-75SMF
Ripple 1dB Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Druga imena ECS75SMF45A30B
X719TR
delovna temperatura -30°C ~ 80°C Število Poljakov 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 3dB Impedanca 1 kOhms
Višina (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Center 45MHz
natančen opis 45MHz Center 1 kOhms Monolithic Crystal Filter Surface Mount 3dB 30kHz Bandwidth 30kHz