ECS-80-S-4X
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-80-S-4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-80-S-4X
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES T/H
Podatkovni listi: 1.ECS-80-S-4X.pdf2.ECS-80-S-4X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-80-S-4X
Številka dela ECS-80-S-4X Proizvajalec ECS Inc. International
Opis CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177386 pcs Podatkovni list 1.ECS-80-S-4X.pdf2.ECS-80-S-4X.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
Serija HC-49USX Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer HC-49/US
Druga imena ECS80S4X
X1057
delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Load Capacitance Series Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 8MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 Ohms natančen opis 8MHz ±30ppm Crystal Series 80 Ohms HC-49/US