ECS-MPI4040R3-100-R
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-MPI4040R3-100-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-MPI4040R3-100-R
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.5A 255.6 MOHM
Podatkovni listi: ECS-MPI4040R3-100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-MPI4040R3-100-R
Številka dela ECS-MPI4040R3-100-R Proizvajalec ECS Inc. International
Opis FIXED IND 10UH 1.5A 255.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89577 pcs Podatkovni list ECS-MPI4040R3-100-R.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Ščitenje Shielded Serija ECS-MPI4040
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.073" (1.85mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 10µH Shielded Inductor 1.5A 255.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 255.6 mOhm Max Trenutna ocena 1.5A
Tok - nasičenost 3.8A