ECS-MPI4040R4-3R3-R
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-MPI4040R4-3R3-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-MPI4040R4-3R3-R
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 3.3A 49 MOHM SMD
Podatkovni listi: ECS-MPI4040R4-3R3-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-MPI4040R4-3R3-R
Številka dela ECS-MPI4040R4-3R3-R Proizvajalec ECS Inc. International
Opis FIXED IND 3.3UH 3.3A 49 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88365 pcs Podatkovni list ECS-MPI4040R4-3R3-R.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Ščitenje Shielded Serija ECS-MPI4040
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena XC2335TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 3.3µH Shielded Inductor 3.3A 49 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 49 mOhm
Trenutna ocena 3.3A Tok - nasičenost 4.5A