ECS-MPIL0530-3R3MC
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS Inc. International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-MPIL0530-3R3MC
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 7A 38 MOHM SMD
Podatkovni listi: ECS-MPIL0530-3R3MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-MPIL0530-3R3MC
Številka dela ECS-MPIL0530-3R3MC Proizvajalec ECS Inc. International
Opis FIXED IND 3.3UH 7A 38 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188891 pcs Podatkovni list ECS-MPIL0530-3R3MC.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Ščitenje Shielded Serija ECS-MPIL0530
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena XC2393CT delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 3.3µH Shielded Molded Inductor 7A 38 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max
Trenutna ocena 7A Tok - nasičenost -