ECS-MPIL0630-220MC
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS Inc. International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-MPIL0630-220MC
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka FIXED IND 22UH 3A 135 MOHM SMD
Podatkovni listi: ECS-MPIL0630-220MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-MPIL0630-220MC
Številka dela ECS-MPIL0630-220MC Proizvajalec ECS Inc. International
Opis FIXED IND 22UH 3A 135 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232713 pcs Podatkovni list ECS-MPIL0630-220MC.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.260" W (7.40mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija ECS-MPIL0630
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena XC2409TR delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 22µH Shielded Molded Inductor 3A 135 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 135 mOhm Max
Trenutna ocena 3A Tok - nasičenost -