ECX-L27CM-622.080
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS Inc. International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECX-L27CM-622.080
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: ECX-L27CM-622.080.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECX-L27CM-622.080
Številka dela ECX-L27CM-622.080 Proizvajalec ECS Inc. International
Opis OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16372 pcs Podatkovni list ECX-L27CM-622.080.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija ECSpressCON™ ECX-L
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 622.08MHz natančen opis 622.08MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 28mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -