ECX-L35BN-622.080
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS Inc. International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECX-L35BN-622.080
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: ECX-L35BN-622.080.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECX-L35BN-622.080
Številka dela ECX-L35BN-622.080 Proizvajalec ECS Inc. International
Opis OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18663 pcs Podatkovni list ECX-L35BN-622.080.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija ECSpressCON™ ECX-L
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 622.08MHz natančen opis 622.08MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 28mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -