ECX-P35CM-30.000
pregled izdelka
Številka dela: ECX-P35CM-30.000
Proizvajalec / znamka: ECS Inc. International
Opis izdelka OSC XO 30.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: ECX-P35CM-30.000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECX-P35CM-30.000
Številka dela ECX-P35CM-30.000 Proizvajalec ECS Inc. International
Opis OSC XO 30.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20403 pcs Podatkovni list ECX-P35CM-30.000.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija ECSpressCON™ ECX-P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 30MHz natančen opis 30MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 48mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -