B25620B1287K102
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B25620B1287K102
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 280UF 10% 1.1KVDC SCREW
Podatkovni listi: B25620B1287K102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B25620B1287K102
Številka dela B25620B1287K102 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 280UF 10% 1.1KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1142 pcs Podatkovni list B25620B1287K102.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Female
Velikost / dimenzija 4.567" Dia (116.00mm) Serija B2562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 75°C
Tip montaže Chassis, Stud Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 1.260" (32.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.110" (79.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 280µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 280µF