B25631A147K900
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B25631A147K900
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 140UF 10% 900VDC SCREW
Podatkovni listi: B25631A147K900.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B25631A147K900
Številka dela B25631A147K900 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 140UF 10% 900VDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5737 pcs Podatkovni list B25631A147K900.pdf
Voltage Rating - DC 900V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Male
Velikost / dimenzija 3.346" Dia (85.00mm) Serija B25631
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B25631A0147K900
delovna temperatura -55°C ~ 70°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.772" (45.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.598" (66.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 140µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 140µF