B25832C6505K9
pregled izdelka
Številka dela: B25832C6505K9
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 5UF 10% 930VAC QC TERM
Podatkovni listi: B25832C6505K9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B25832C6505K9
Številka dela B25832C6505K9 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 5UF 10% 930VAC QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5846 pcs Podatkovni list B25832C6505K9.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 930V
Toleranca ±10% Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Velikost / dimenzija 1.772" Dia (45.00mm) Serija B25832
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B25832C6505K 9
B25832C6505K009
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.945" (24.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.386" (86.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material -
natančen opis 5µF Film Capacitor 930V Radial, Can Zmogljivost 5µF