B25834D1226K4
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B25834D1226K4
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 22UF 10% 1.7KVAC SCREW
Podatkovni listi: B25834D1226K4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B25834D1226K4
Številka dela B25834D1226K4 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 1.7KVAC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5002 pcs Podatkovni list B25834D1226K4.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 1700V (1.7kV)
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Male
Velikost / dimenzija 3.909" Dia (99.30mm) Serija B25834
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B25834D1226K 4
B25834D1226K004
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.378" (35.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 9.764" (248.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 22µF Film Capacitor 1700V (1.7kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 22µF