B25834F6225K1
pregled izdelka
Številka dela: B25834F6225K1
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 10% 900VAC SCREW
Podatkovni listi: B25834F6225K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B25834F6225K1
Številka dela B25834F6225K1 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 900VAC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5379 pcs Podatkovni list B25834F6225K1.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 900V
Toleranca ±10% Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija B25834
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B25834F6225K 1
B25834F6225K001
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.378" (35.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.150" (80.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 2.2µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 2.2µF