B25834K8474K9
pregled izdelka
Številka dela: B25834K8474K9
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 1.2KVAC SCREW
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B25834K8474K9
Številka dela B25834K8474K9 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 1.2KVAC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5325 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 1200V (1.2kV)
Toleranca ±20% Prekinitev Threaded, Male
Serija B25834 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B25834K8474K 9
B25834K8474K009
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis, Stud Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije Commutating; Damping