B25856K7504K13
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B25856K7504K13
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.5UF 10% 3KVDC AXIAL
Podatkovni listi: B25856K7504K13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B25856K7504K13
Številka dela B25856K7504K13 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.5UF 10% 3KVDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5992 pcs Podatkovni list B25856K7504K13.pdf
Voltage Rating - DC 3000V (3kV) Voltage Rating - AC 2500V (2.5kV)
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Female
Velikost / dimenzija 2.677" Dia (68.00mm) Serija B25856
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena B25856K7504K 13
B25856K7504K013
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.110" (79.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material -
natančen opis 0.5µF Film Capacitor 2500V (2.5kV) 3000V (3kV) Axial, Can Zmogljivost 0.5µF
Aplikacije Snubber
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B25AH
B25AH
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V