B32021A3562K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32021A3562K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 5600PF 10% 300VAC RAD
Podatkovni listi: B32021A3562K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32021A3562K289
Številka dela B32021A3562K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 5600PF 10% 300VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242810 pcs Podatkovni list B32021A3562K289.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija B32021
Ocene Y2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 39 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 5600pF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 5600pF