B32231D6224M000
pregled izdelka
Številka dela: B32231D6224M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 20% 400VDC AXIAL
Podatkovni listi: B32231D6224M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32231D6224M000
Številka dela B32231D6224M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4909 pcs Podatkovni list B32231D6224M000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.472" W, 0.276" T x 0.748" L (12.00mm, 7.00mm x 19.00mm) Serija B32231
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena B32231D6224M
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Zmogljivost 0.22µF