B32332I6255J081
EPCOSEPCOS
B32332I6255J081 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32332I6255J081
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2.5UF 5% 450VAC RAD CAN
Podatkovni listi: B32332I6255J081.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32332I6255J081
Številka dela B32332I6255J081 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.5UF 5% 450VAC RAD CAN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21573 pcs Podatkovni list B32332I6255J081.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±5% Prekinitev Quick Connect, Disconnect
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija B32332
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 495-76533
B32332I6255J 81
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.165" (55.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 2.5µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 2.5µF Aplikacije Motor Run