B32520C0155J000
EPCOSEPCOS
B32520C0155J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C0155J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 5% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32520C0155J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C0155J000
Številka dela B32520C0155J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165588 pcs Podatkovni list B32520C0155J000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-1124
B32520C 155J
B32520C155J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 1.5µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression