B32520C0225K289
EPCOSEPCOS
B32520C0225K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C0225K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32520C0225K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C0225K289
Številka dela B32520C0225K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120084 pcs Podatkovni list B32520C0225K289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena B32520C 225K289
B32520C225K289
B32520C225K289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 2.2µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression