B32520C1104K289
EPCOSEPCOS
B32520C1104K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C1104K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32520C1104K289.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C1104K289
Številka dela B32520C1104K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5105 pcs Podatkovni list B32520C1104K289.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-4913-3
B32520C1104K289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B32520C1105M189
B32520C1105M189
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP FILM 1UF 20% 100VDC RADIAL
Na zalogi: 192400 pcs
Prenesi: B32520C1105M189.pdf
RFQ
B32520C1104K
B32520C1104K
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL