B32520C1224J189
EPCOSEPCOS
B32520C1224J189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C1224J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32520C1224J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C1224J189
Številka dela B32520C1224J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 432744 pcs Podatkovni list B32520C1224J189.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.22µF