B32520C1394J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C1394J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32520C1394J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C1394J189
Številka dela B32520C1394J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 300995 pcs Podatkovni list B32520C1394J189.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.39µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.39µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression