B32520C1474K189
EPCOSEPCOS
B32520C1474K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C1474K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: B32520C1474K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C1474K189
Številka dela B32520C1474K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 292231 pcs Podatkovni list B32520C1474K189.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 495-4984-2
B32520C1474K189-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression