B32520C3104J289
EPCOSEPCOS
B32520C3104J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C3104J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32520C3104J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C3104J289
Številka dela B32520C3104J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 619954 pcs Podatkovni list B32520C3104J289.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-4860-3
B32520C3104J289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression