B32520C6473K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C6473K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32520C6473K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C6473K289
Številka dela B32520C6473K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 408301 pcs Podatkovni list B32520C6473K289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32520 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression