B32521C1105J289
EPCOSEPCOS
B32521C1105J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32521C1105J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32521C1105J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
680 pcs
1360 pcs
2040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32521C1105J289
Številka dela B32521C1105J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177463 pcs Podatkovni list B32521C1105J289.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serija B32521
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-76976-3
B32521C1105J289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression