B32521C3334J289
EPCOSEPCOS
B32521C3334J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32521C3334J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32521C3334J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32521C3334J289
Številka dela B32521C3334J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 268336 pcs Podatkovni list B32521C3334J289.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija B32521
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.33µF