B32521N8103K289
EPCOSEPCOS
B32521N8103K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32521N8103K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32521N8103K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32521N8103K289
Številka dela B32521N8103K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328882 pcs Podatkovni list B32521N8103K289.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32521 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 10000pF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression