B32521N8223K000
EPCOSEPCOS
B32521N8223K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32521N8223K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32521N8223K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32521N8223K000
Številka dela B32521N8223K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 318442 pcs Podatkovni list B32521N8223K000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32521 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32521N8223K
B32521N8223K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.022µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.022µF