B32521N8333M000
EPCOSEPCOS
B32521N8333M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32521N8333M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 20% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32521N8333M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32521N8333M000
Številka dela B32521N8333M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 20% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330932 pcs Podatkovni list B32521N8333M000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serija B32521
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-4117
B32521N8333M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 39 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.033µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression