B32522C1105J289
EPCOSEPCOS
B32522C1105J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32522C1105J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32522C1105J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4680 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32522C1105J289
Številka dela B32522C1105J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140063 pcs Podatkovni list B32522C1105J289.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija B32522
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 1µF