B32522C1474K000
EPCOSEPCOS
B32522C1474K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32522C1474K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: B32522C1474K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32522C1474K000
Številka dela B32522C1474K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 312610 pcs Podatkovni list B32522C1474K000.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija B32522
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-76809
B32522C1474K
B32522C1474K-ND
B32522C1474K000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression