B32522C6474K289
EPCOSEPCOS
B32522C6474K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32522C6474K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32522C6474K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2560 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32522C6474K289
Številka dela B32522C6474K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141464 pcs Podatkovni list B32522C6474K289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32522 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.47µF