B32522N6334J000
EPCOSEPCOS
B32522N6334J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32522N6334J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 5% 450VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32522N6334J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32522N6334J000
Številka dela B32522N6334J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159197 pcs Podatkovni list B32522N6334J000.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B32522
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-1252
B32522N6334J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 0.33µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression