B32523Q1335M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32523Q1335M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 20% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32523Q1335M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2880 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32523Q1335M000
Številka dela B32523Q1335M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 20% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63289 pcs Podatkovni list B32523Q1335M000.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Serija B32523
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32523Q1335M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 3.3µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression