B32523Q3684K000
EPCOSEPCOS
B32523Q3684K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32523Q3684K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: B32523Q3684K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2880 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32523Q3684K000
Številka dela B32523Q3684K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108652 pcs Podatkovni list B32523Q3684K000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Serija B32523
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32523Q3684K
B32523Q3684K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression