B32524Q0685K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32524Q0685K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32524Q0685K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32524Q0685K000
Številka dela B32524Q0685K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32356 pcs Podatkovni list B32524Q0685K000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Serija B32524
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32524Q 685K
B32524Q685K
B32524Q685K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 6.8µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression