B32524Q1226K000
EPCOSEPCOS
B32524Q1226K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32524Q1226K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 22UF 10% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32524Q1226K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32524Q1226K000
Številka dela B32524Q1226K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25864 pcs Podatkovni list B32524Q1226K000.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm) Serija B32524
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-4104
B32524Q1226K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 22µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 22µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression