B32524Q3225M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32524Q3225M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32524Q3225M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32524Q3225M000
Številka dela B32524Q3225M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92527 pcs Podatkovni list B32524Q3225M000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Serija B32524
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32524Q3225M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression