B32524Q8105K000
EPCOSEPCOS
B32524Q8105K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32524Q8105K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32524Q8105K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32524Q8105K000
Številka dela B32524Q8105K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70973 pcs Podatkovni list B32524Q8105K000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm) Serija B32524
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-4795
B32524Q8105K
B32524Q8105K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.965" (24.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression