B32524Q8225M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32524Q8225M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32524Q8225M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32524Q8225M000
Številka dela B32524Q8225M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41064 pcs Podatkovni list B32524Q8225M000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm) Serija B32524
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32524Q8225M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.220" (31.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 2.2µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression