B32524R0476K000
EPCOSEPCOS
B32524R0476K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32524R0476K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 47UF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32524R0476K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32524R0476K000
Številka dela B32524R0476K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 47UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15640 pcs Podatkovni list B32524R0476K000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) Serija B32524
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32524R 476K
B32524R476K
B32524R476K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.083" (27.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 47µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression