B32524R3226K000
pregled izdelka
Številka dela: B32524R3226K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 22UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32524R3226K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32524R3226K000
Številka dela B32524R3226K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19673 pcs Podatkovni list B32524R3226K000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.748" W (31.50mm x 19.00mm) Serija B32524
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32524R3226K
B32524R3226K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 22µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression