B32526R0227A000
EPCOSEPCOS
B32526R0227A000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32526R0227A000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 220UF 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32526R0227A000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
440 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32526R0227A000
Številka dela B32526R0227A000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 220UF 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3249 pcs Podatkovni list B32526R0227A000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca -15%, +5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) Serija B32526
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32526R 227A
B32526R227A
B32526R227A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 220µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 220µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression