B32526T0826K000
EPCOSEPCOS
B32526T0826K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32526T0826K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 82UF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32526T0826K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32526T0826K000
Številka dela B32526T0826K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 82UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5453 pcs Podatkovni list B32526T0826K000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Serija B32526
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-4579
B32526T0826K
B32526T826K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) natančen opis 82µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial
Zmogljivost 82µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression