B32529C0122J189
EPCOSEPCOS
B32529C0122J189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C0122J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1200PF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C0122J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C0122J189
Številka dela B32529C0122J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1200PF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 993724 pcs Podatkovni list B32529C0122J189.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena B32529C 122J189
B32529C122J189
B32529C122J189-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 1200pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 1200pF